Google Earth

Seyehat ve Yerel
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Yok
  • Version 4.1 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Firma Google Inc.
Son zamanların en çok konuşulan ve talep edilen uygulamaları arasına Google Earth harita uygulamasını da koymaktan çekinmiyoruz.

Son zamanların en çok konuşulan ve talep edilen uygulamaları arasına Google Earth harita uygulamasını da koymaktan çekinmiyoruz. Çünkü uygulamamız son zamanların en iyi harita uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. 

Google Inc. şirketi tarafından geliştirilen ve kullanıcıların beğenisine sunulan Google Earth uygulamasını Android işletim sistemine sahip mobil cihazınızı ücretsiz indirebilirsiniz. Google Earth harita uygulaması size bir çok özellik sunarken bunların arasında en kullanışlı ve beğenilen özelliklerinden biri de seçim yapılan yerlerdeki cadde ve sokak isimlerini göstermesi oluyor.  Böylelikle Google Earth uygulamasını planlarınızı yaparken ya da bir yerin cadde ve sokak ismini öğrenmek içinde kullanabilirsiniz. Tabi bunların yanı sıra bir de o bölgenin en iyi bilinen restoranlarının listesini de görüntüleyebilmeniz mümkün. 

Google Earth uygulaması hazırlanırken 3D grafik teknolojisinin kullanılması sayesinde her zaman gitmek istediğiniz fakat gidemediğimiz yerleri de görebilir ve daha iyi bir şekilde analiz edebilirsiniz. Tamamen profesyonel özelliklere sahip uygulamamız sayesinde direk uydular tarafından alınan görüntüler ile dünyayı tanıyabilirsiniz. Uygulama üzerinde sesli bir şekilde işlem yapabilir ve yerinizi seslendirerek öğrenebilirsiniz. Daha bir yeniliğe ve özelliğe sahip olan Google Earth uygulamasını Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamamız bir çok alanda işinize yarayacaktır. 

Daha Fazla Göster
Google Earth indir