Google Earth

Ücretsiz harita ve dünya gezinme arac
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut38.4 MB
  • Sürüm6.2
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciGoogle
Google Earth ile dünyayı keşfedin. Uygulama, uydu görüntüleriyle Dünya üzerinde görmek istediğiniz bir yeri, incelenebilir zengin coğrafi içerik ile size sunar.
Google Earth ile dünyayı keşfedin. Uygulama, uydu görüntüleriyle Dünya üzerinde görmek istediğiniz bir yeri, incelenebilir zengin coğrafi içerik ile size sunar.

Çevrenizin zaman içinde nasıl değiştiğini merak ettiyseniz, Google Earth şimdi size geçmişe erişme olanağı sunuyor. Google Earth, uydu görüntülerini, haritaları, araziyi, 3D yapıları, okyanusları görmek için Dünya' da istediğiniz yere ve hatta uzayın derinliklerindeki galaksilere gitmenize olanak sağlar. Zengin coğrafi içeriği inceleyin, gezdiğiniz yerleri kaydedin ve başkalarıyla paylaşın. 

Yeni okyanus katmanında, deniz tabanına inebilir, BBC ve National Geographic gibi uzman ve benzersiz içerikleri görüntüleyebilir ya da 3D gemi enkazlarını keşfedebilirsiniz. Google Earth ile Dünya üzerinde bulunan birçok şehrin 3 boyutlu görüntülerini görebilir, binalara sanki yanlarındaymış gibi yaklaşabilirsiniz. Hızlı gezinme özelliği sayesinde ekranda gördüğünüz yer şekilleri ve manzaralar üzerinde sorunsuz bir şekilde gezintiye çıkabilirsiniz. Yer işaretlerini bir adım öteye taşıyın ve Google Earth'te serbest biçimli bir tur kaydedin. Tur özelliğini etkinleştirmemiz, Kaydet' e basmanız ve dünyayı seyretmeniz yeterli olacaktır.
Google Earth indir